Články obchodu Katrincz.cz

Naposledy přidané

Katrin INCLUSIVE - novinka na českém trhu!

Novinkou na českém trhu jsou zásobníky a dávkovače Katrin INCLUSIVE. Předností těchto zásobníků je především jednoduché a ergonomické použití pro většinu osob, včetně malých dětí a osob s nějakým fyzickým omezením.

celý článek >>

Papírové ubrousky pro dokonale prostřený stůl - SLEVA 10% !

Také už se těšíte na období vánočních svátků? Vše krásně upravené a barevně sladěné můžete mít také! Prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro Vás zařadili kvalitní papírové ubrousky za přijatelné ceny. Podle studií dává většina lidí přednost jednobarevným papírovým výrobkům, přičemž se lidé řídí nejnovějšími trendy.
celý článek >>

Praktické papírové ručníky se slevou až 25% !

Sháníte právě teď papírové ručníky pro domácí použití, na veřejné prostory nebo pracoviště? Neváhejte a následujte naši nabídku, ve které naleznete kvalitní papírové ručníky od značky KATRIN nebo TENTO. Tyto produkty využijete naprosto všude, vždy je dobré je mít po ruce, když potřebujete cokoliv utřít.
celý článek >>

Nový toaletní papír s vůní perníku a designové kapesníčky TENTO

Také už se těšíte na vánoční svátky, ke kterým patří spousta výjimečných okamžiků? Pokud také patříte mezi ty, kteří vyzdobují kompletní domácnost, aby atmosféra byla co nejlepší, zaručeně se inspirujte naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili exkluzivní novinku, kterou je toaletní papír TENTO s vůní perníku.
celý článek >>

AKCE: Papírové tašky se slevou 20% !

Připravili jsme pro Vás nyní akci, která se vztahuje na veškeré papírové tašky z naší nabídky. Všechny tašky jsou vyrobeny z recyklovatelného papíru, poskytují spolehlivou kvalitu a funkci. Tašky jsou k dispozici za opravdu velmi nízké ceny, tak neváhejte a využijte této skvělé šance i Vy!
celý článek >>

NOVINKA: Zásobníky a dávkovače LAVELI - sleva až 39% !

Do naší nabídky jsme pro Vás připravili novinku: luxusní zásobníky a dávkovače LAVELI, které jsou designovým a elegantní řešením pro uschování hygienických pomůcek. Zásobníky na hygienu se dokonale hodí pro Vaše hotely, restaurace, školy, bary, nemocnice, kanceláře atd.
celý článek >>

Recyklovatelné papírové tašky nyní se slevou 20% !

Také chodíte pravidelně nakupovat a už Vás nebaví nevzhledné igelitové tašky? Máme pro Vás dokonalý TIP! Vybrali jsme pro Vás papírové tašky z naší nabídky, které jsou jsou vyráběny z recyklovaného papíru a jsou také 100% recyklovatelné.
celý článek >>

Jedinečná šance - doprava nad 1000 Kč ZDARMA !

Připravili jsme pro Vás další akční nabídku dopravy ZDARMA při nákupu nad 1000 Kč. Díky nám můžete vybavit nejen svou domácnost kvalitními výrobky zz našeho sortimentu a zároveň ušetříte. Vybavení má také skvělé využití ve školách, restauracích či jídelnách.
celý článek >>

Osvěžovače vzduchu pro domácnost, WC i auto - na vše SLEVA 25% !

Trápí Vás často doma, v autě nebo na WC nepříjemné pachy? Neváhejte, do naší nabídky jsme pro Vás zařadili dokonalé osvěžovače vzduchu, které využijete téměř všude. Neváhejte a užívejte si pohody díky příjemnému aroma.
celý článek >>

Jednorázové nádobí nyní se slevou až 20% !

Konečně jsme se dočkali jara! Už jste letos grilovali na zahradě s rodinou či přáteli? Zaručeně Vás také přepadla myšlenka, jaké by bylo nejvhodnější nádobí. Doporučujeme Vám jednorázové nádobí, které také naleznete v naší nabídce.
celý článek >>