Kosmetické kapesníčky

Kosmetické kapesníčky Katrin jsou vyrobeny z kvalitního hedvábného papíru, který je jemný a příjemný na dotek i pro tu nejcitlivější pokožku. Kosmetické kapesníčky se pyšní svou vysokou pevností, savostí a díky praktickému balení v papírové krabičce se snadno používají a stávají se tak nepostradatelnou součástí každé domácnosti či pracoviště.

Krásný design papírových krabiček

Krabičky vynikají krásným barevným designem, s kterým můžete doladit každý interiér. Tyto vysoce hygienické kosmetické kapesníčky v našem eshopu pořídíte za velmi atraktivní ceny. Hebké a velmi příjemné kosmetické kapesníčky u nás můžete zakoupit ve dvou nebo třívrstvém provedení.

Praktické kosmetické kapesníčky

Kosmetické kapesníčky můžete mít kdekoliv po ruce, třeba v obývacím pokoji na stole či v kuchyni, u postele... Pokud máte rádi prakticky často potřebné věci neustále u sebe, zaručeně následujte naši nabídku, ve které naleznete praktické kapesníčky, které jsou uspořádané do designových krabiček. Vybírat si tedy můžete z různých zajímavých motivů, které dokonale sladíte třeba s interiérem Vaší domácnosti.

Kvalitní kosmetické kapesníčky neustále po ruce

Je spotřeba papírových kapesníčků u Vás velmi vysoká? Pokud chcete nakupovat co nejvýhodněji, zaručeně Vám doporučujeme nahlédnout do naší nabídky, ve které naleznete kosmetické kapesníčky, které jsou uloženy do veselých krabiček. Prohlédněte si naši nabídku z klidu Vašeho domova, zaručeně si zde přijdete na své a vyberete si přesně podle představ.


Rozměry (mm)
Barva
Vrstvy
Počet útržků
Balení
Řada:
KATRIN
Tento
Seřadit dle:

Hyienické kapesníčky Cuba box

Hyienické kapesníčky Cuba box
27,00 Kč
33,00 Kč
Designové papírové kapesníčky vyrobeny ze 100% celuózy.
TopNovinka

KATRIN PLUS Kosmetické kapesníčky

KATRIN PLUS Kosmetické kapesníčky
37,19 Kč
45,00 Kč
Kosmetické kapesníky jsou vyrobeny z bílého hedvábného papíru  Vysoká pevnost a savost...
Top

Papírové kapesníčky Family Design collection

Papírové kapesníčky Family Design collection
28,10 Kč
34,00 Kč
Kvalitní 2-vrstý kapesníčky.

Papírové kapesníky TENTO Classic

Papírové kapesníky TENTO Classic
26,45 Kč
32,00 Kč
Hebké hygienycké kapesníky Tento.