Aktuality obchodu Katrincz.cz

PONDěLí 26. říJEN 2015 | RSS Feed

Nový toaletní papír s vůní perníku a designové kapesníčky TENTO

autor: Katrincz.cz | napsat komentář

Také už se těšíte na vánoční svátky, ke kterým patří spousta výjimečných okamžiků? Pokud také patříte mezi ty, kteří vyzdobují kompletní domácnost, aby atmosféra byla co nejlepší, zaručeně se inspirujte naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili exkluzivní novinku, kterou je toaletní papír TENTO s vůní perníku. Užijte si každou chvíli v tomto příjemném období a vdechněte skvělou atmosféru. Tento toaletní papír dokonale provoní Váš domov a budete cítit aroma sladkých perníčků při každé návštěvě WC!

Kvalitní kapesníčky v designových obalech

Nenechte si ujít naši lákavou nabídku, balení kapesníčků v tomto sychravém počasí zaručeně oceníte. Je spotřeba kapesníčků ve Vaší domácnosti stále větší? Neváhejte a pořiďte si kapesníčky ve větším výhodném balení, které je navíc praktické! Nemusíte je využívat pouze v domácnosti, hodí se také na cesty. V naší nabídce naleznete designové kapesníčky TENTO, většina z nich je uložena ve veselých krabičkách, neváhejte a nechte se inspirovat. Všechny typy pro Vás máme neustále skladem, tak neváhejte a vyberte si krásné balení kapesníčků TENTO se slevou až 32%!


Toaletní papír TENTO zima s vůní perníku


Hygienické kapesníčky Cuba box - 3-vrstvý, 58 ksKapesníčky TENTO Design collectionPapírové kapesníčky Family Design collection - 120 ks, 2-vrstvýKosmetické utěrky TENTO Naturál Spirit - 90 ksPapírové kapesníky TENTO Classic - 10 x 10 ks


Aktuality z Pátek 18. září 2015

Archiv aktualit