Boxy na jídlo a tácy

Pro uschování jídla jsou asi nejideálnější boxy na jídlo, u nás si jich můžete vybrat hned několik. Oblíbené jsou v restauračních zařízeních, kde si hosté přejí zabalit jídlo domů a nebo si tyto boxy také můžete pořídit i Vy do Vaší domácnosti. Tyto boxy si můžete nakoupit ve výhodných baleních, kde je více kusů (100 ks, 125 ks). Dále v této kategorii můžete objevit i tácy, které se hodí jak v kuchyni, tak i na zahradě při grilování, kdy chcete naservírovat ugrilované jídlo. U nás pořídíte boxy na jídlo a tácy za bezkonkurenční ceny!

Jídlo s sebou? Žádný problém

Rádi si občas objednáte jídlo s sebou a rádi ho dostanete úhledně zabalené? Nyní si ho tak můžete zabalit i doma a vzít na cesty nebo do zaměstnání. Boxy na jídlo z naší nabídky jsou v různých velikostech a uskladnit do nich můžete téměř cokoliv. Vybrat si můžete i z různých provedení. V nabídce najdete také misky na polévku

Tácy různých velikostí

Nabízíme Vám taky velice praktické tácy, které využijte pro rauty nebo zahradní oslavy. Vybírat můžete z různých velikostí dle Vaší potřeby. Využijte možnosti zboží skladem a netlačte se v přeplněných obchodních centrech. Pracujete ve stánku, rychlém občerstvení nebo restauraci? Pokud sháníte praktické obaly, do kterých lze zabalit jídlo na cesty, jste zaručeně na správném místě. Neváhejte a následujte naši nabídku, do které jsme pro Vás připravili praktické boxy na jídlo a tácy, na které se navíc nyní vztahují lákavé slevy, takže můžete ušetřit spoustu peněz. Projděte si v klidu naši nabídku a usnadněte si práci. Boxy na jídlo a různé tácy jsou v podnicích s jídlem naprostou samozřejmostí. Pokud zákazník jídlo v zařízení nedojí, můžete tak nabídnout, jestli nechce jídlo zabalit třeba s sebou.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Objem
Rozměry (mm)
Barva
Balení
Materiál
Seřadit dle:

Menubox na jídlo 1-dílný (cena za 125ks)

Menubox na jídlo 1-dílný (cena za 125ks)
405 Kč
490 Kč
Menu box je vhodný pro odnos jídel z restaurace. Je vyroben s pěnového polystyrénu. Udržuje pokrm teplý.

Menubox na jídlo 3-dílný (cena za 125ks)

Menubox na jídlo 3-dílný (cena za 125ks)
405 Kč
490 Kč
Menu box je vhodný pro odnos jídel z restaurace. Je vyroben s pěnového polystyrénu. Udržuje pokrm teplý.

Tác AL vel.1

Tác AL vel.1
10,00 Kč
12,00 Kč

Tác AL vel.2

Tác AL vel.2
15,70 Kč
19,00 Kč

Tác AL vel.3

Tác AL vel.3
24,79 Kč
30,00 Kč