Příbory, párátka, brčka

V této kategorii toho je pro Vás připraveno více, narazit zde můžete na příbory, párátka a brčka. Jednorázové příbory využívá spousta lidí např. na cestách nebo při grilování na zahradě, kde se sejde více lidí a jednodušší je, když se používá jednorázové nádobí, aby se pak nemusela mýt hromada nádobí, lepší je všechno naházet do pytle, vyhodit a v okamžiku máte uklizeno! Dále u nás najdete i skvělá párátka, která se hodí v kuchyni na napíchání jednohubek a nebo po jídle, když Vám v zubech zůstane kousek jídla, tak díky nim bez problému vše vyřešíte. Párátka si můžete pořídit nebalená nebo balená hygienicky v papíru. Ta hygienicky balená se využívají hlavně v restauračních zařízeních, kde se dbá více na hygienu. Jako další jsme pro Vás zařadili brčka, která využijete naprosto kdykoliv, vybírat si je můžete z několika délek i barev. Skvěle se hodí do ledové kávy, namíchaných drinků či do jiných nápojů, záleží jen a jen na Vás. Brčka hlavně milují děti, pohodlně se jim z nich pije a líbí se jim ta, která jsou barevná.

Nejen příbory, párátka nebo brčka

V kategorii najdete také rozetky, které se skvěle hodí do restauračních zařízení. Jedná se o papírový podšálek pod hrneček. Vybírat můžete z různých barev a velikostí. Stejně jako téměř všechno jednorázové nádobí si je můžete objednat ve výhodném balení.

Všestranné využití

U výrobků v této kategorii je obrovskou výhodou, že je můžete využít jak na veřejných místech, tak v domácnosti. Setkáte se s nimi na festivalech, koncertech sportovních zápasech a dalších akcích pro veřejnost. Patříte mezi příznivce různých rodinných či přátelských zahradních či domácích párty? Jídlo a pití je samozřejmostí, ale měli byste myslet i na spoustu důležitých prvků, které Vám vše zjednoduší. Následujte naši nabídku, ve které naleznete třeba příbory, párátka a brčka - tyto všechny produkty zaručeně ocení každá Vaše návštěva ať už na zahradě nebo u Vás doma. Všechny produkty, které máme v nabídce, jsou stále 100% skladem. Nyní se můžete dokonale připravit a Vaše párty či zahradní oslava bude nezapomenutelná!


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Barva
Materiál
Seřadit dle: