Talíře a misky

Obohatili jsme náš sortiment o talíře a misky, které jsou vyrobené z papíru nebo plastu. Toto jednorázové nádobí využijete v různých restauračních zařízeních, v domácnosti i na zahradě při grilování. Výhodou je, že nebudete už muset umývat kupy nádobí, tohle použijete a jednoduše vyhodíte. Talíře a tácky jsme pro Vás připravili do výhodných baleních, kde je více kusů (50 ks, 100 ks). Vybírat si můžete různě velké talíře, misky na hranolky nebo salát, je opravdu z čeho vybírat.

Talíře a misky pro každou příležitost

Pouze u nás najdete talíře a misky různých velikostí, které využijete téměř na cokoliv. Misky na potraviny se skvěle hodí do rychlého občerstvení, ale i do domácnosti na zahradní oslavy. V sortimentu najdete i misky s víčkem, ve kterých můžete skladovat potraviny v ledničce či mrazáku. Ušetřete si tak svou práci a využijte možnosti jednorázového nádobí.

Vše za bezkonkurenční ceny

Využijte připravovaných akčních slev a nakupujte výhodně. Veškeré zboží máme skladem a Vy ho tak můžete využívat už do 48 hodin od objednávky. Pracujete v restauraci a zákazníci často požadují jídlo zabalit s sebou? Nebo jen doma míváte občas návštěvy, kterým chcete domů zabalit nějaké jídlo? Pokud nechcete půjčovat Vaše talíře a misky, inspirujte se naší nabídkou. V nabídce naleznete praktické papírové a plastové talíře nebo misky, které dokonale uschovají jídlo, než ho si někam donesete. Pokud pracujete ve stánku či rychlém občerstvení, i Vám by se mohly talíře a misky z naší nabídky zaručeně hodit. Po použití se dají jednoduše vyhodit do koše a Vy tak vše ostatní už máte zcela bez práce.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Objem
Barva
Balení
Materiál
Seřadit dle:

Miska hranatá na salát 250ml

Miska hranatá na salát 250ml
83,00 Kč
100 Kč
Miska je vyrobena z pp materiálu a je určena na potraviny jako jsou například saláty, nakládané sýra, ryby atd..

Vanička hranatá na salát 500ml

Vanička hranatá na salát 500ml
124 Kč
150 Kč
Miska je vyrobena z pp materiálu a je určena na potraviny jako jsou například saláty, nakládané sýra, ryby atd..

Víčko na misku na saláty 250ml a 500ml

Víčko na misku na saláty 250ml a 500ml
57,85 Kč
70,00 Kč
Víčko je transparentní a je určeno k zavření misek na saláty 250 a 500ml.