Čistící prostředky

Dodržujete neustále doma pořádek nebo Vás dokonce úklid baví a naplňuje? Jistě sama víte nejlépe, že k pořádnému úklidu je potřeba celá řada prostředků, které Vám zaručí 100% čistotu. Inspirujte se naší jedinečnou nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili čistící prostředky, které už nebudete chtít měnit. S čistícími prostředky z naší nabídky bude Váš domov zářit čistotou! Neváhejte a nechte se inspirovat naší nabídkou, připravili jsme pro Vás různé čističe oken, čističe na wc a koupelny, čistící prostředky do kuchyně, mycí prostředky, sava a mnoho dalších. Využijte naší nabídky a pořiďte si Vaše oblíbené čistící prostředky ve velkých výhodných baleních! Pořiďte si vysoce kvalitní prostředky, které zaručí tu nejlepší čistotu Vašeho domova!

Na pořádný generální úklid pořádné čistící prostředky!

Často uklízíte a jednou za čas děláte velký generální úklid? Pak jistě spotřebujete velké množství nezbytných prostředků, co takhle nakoupit výhodně oblíbené čistící prostředky ve výhodných baleních, která se neztratí? Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou, která je velmi rozšířená a každý zde najde pro dokonalý úklid naprosto všechno. Pro úklid Vaší kuchyně, koupelny a spousty dalších částí Vašeho domova zde naleznete nejznámější a nejoblíbenější čistící prostředky. Nemusíte se obávat vysokých cen, některé prostředky pro Vás v naší nabídce máme k dispozici ve větších baleních, avšak ceny jsou velmi zvýhodněné. Budete tak mít jistotu, že Vaše oblíbené prostředky Vám vydrží na spoustu úklidů.

Kvalitní čistící prostředky - vše skladem!

Nebaví Vás nakupovat čistící prostředky v plných obchodech nervózních lidí? Nevadí! Do naší nabídky jsme zařadili ty nejoblíbenější kvalitní čistící prostředky, které Vám můžeme bleskově zaslat až k Vám domů. Už se nebudete muset stresovat zdlouhavými nákupy v obchodních centrech. Nakupujte výhodně a ušetřete s námi spoustu peněz!


Počet balíčků/karton
Objem
Seřadit dle:

Čistící prostředek Mefisto 500ml, na trouby a grily

Čistící prostředek Mefisto 500ml, na trouby a grily
78,00 Kč
94,00 Kč
Velmi účinný přípravek na mytí grilů, krbů a trub.

Jar 1l

Jar 1l
74,38 Kč
90,00 Kč
Jar je určen k mytí nádobí.

JAR 5l

JAR 5l
149 Kč
180 Kč
Kvaliní přípravek na mytí nádobí.

Savo 1,2l

Savo 1,2l
54,00 Kč
65,00 Kč

Savo 4kg

Savo 4kg
207 Kč
250 Kč

Solvina 450g

Solvina 450g
36,00 Kč
43,00 Kč
Účinná mycí pasta se zvláčňující přísadou a pomerančovým extraktem obsahuje látky, které příznivě...

Univerzální čistič povrchů 1L

Univerzální čistič povrchů 1L
29,50 Kč
35,70 Kč
Vysoce účinný univerzální prostředek na všechny typy povrchů s vůní citrónu.