Krémy na ruce

Máte problematickou či suchou pokožku a trápí Vás často suché ruce, které máte např. díky venkovním podmínkám a nebo často umýváte nádobí? Doporučujeme Vám krémy na ruce, kterých naleznete v naší nabídce celou řadu. Vybírat si můžete z různých krému s nejrůznějšími regeneračními a hojivými přísadami. Nemusíte se bát vysokých cen, pořídíte je u nás skoro za hubičku a budete tak moci být s pokožkou Vašich rukou naprosto spokojeni a nebudete se muset stydět za popraskané ruce. Neváhejte a inspirujte se naší jedinečnou nabídkou, díky které vyřešíte Vaše problémy s pokožkou Vašich rukou. Je Vaše práce náročná a podepisuje se to viditelně na Vašich rukou? Vyzkoušejte regenerační krémy na ruce a nebo přímo pro suchou pokožku. Budete se divit, jak se Vaše ruce změní k nepoznání, když si je budete pravidelně mazat hojivými krémy a budete je tak dostatečně zvláčňovat.

Krémy na ruce s přírodními výtažky

Chcete pro Vaše popraskané ruce to nejlepší? Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili také krémy na ruce, které jsou doplněny o přírodní výtažky z léčivých rostlin, jako je např. měsíček lékařský nebo aloe vera. Kvalitní krémy, které byly při jejich výrobě inspirovány přírodou Vašim rukou zcela uleví a ruce tak budou vypadat zase jako dřív a budou dostatečně regenerované. Dopřejte své pokožce na rukou jen tu nejlepší péči, která nebude bolet Vás ani Vaší peněženku.

Kvalitní péče o Vaše ruce

Jste nespokojeni s kvalitou pokožky na Vašich rukou? Vyzkoušejte krémy na ruce, které byly inspirovány přírodou. Připravili jsme pro Vás do naší nabídky hned několik druhů a navíc vše pro Vás máme stále skladem. Potěší Vás zaručeně ceny, které se drží při zemi, takže regenerace nebude příliš drahá.

Regenerující krémy dokonale zahojí Vaše ruce

Máte také neustále problém s tím, že máte suché ruce, které praskají a jsou jako struhadlo? Doporučujeme Vám v tomto případě vybrat správný krém na ruce. V naší nabídce jich naleznete hned několik druhů, vybírat si totiž můžete z různých vůní a přidaných ingrediencí. Třeba takový krém na ruce měsíčkový urychlí hojení Vašich suchých rukou. Pokud chcete ušetřit, zaručeně se nechte inspirovat naší nabídkou, ve které toho naleznete opravdu spoustu.


Počet ks/balíček
Objem
Balení
Seřadit dle:

Krém na ruce Měsíčkový

Krém na ruce Měsíčkový
20,00 Kč
23,60 Kč
Tento krém na ruce je určen pro poškozenou pokožku.

Krém na ruce pro suchou pokožku

Krém na ruce pro suchou pokožku
19,50 Kč
23,60 Kč
Tento krém na ruce je určen pro suchou pokožku.

Krém na ruce regenerační

Krém na ruce regenerační
19,50 Kč
23,60 Kč
Tento krém na ruce regeneruje a zabraňuje vysoušení pokožky.

Krém na ruce s Aloe Vera

Krém na ruce s Aloe Vera
19,50 Kč
23,60 Kč
Tento krém na ruce je určen pro pravidelnou péči o pokožku.