Papírové sáčky

Darujete často dárky a nebaví Vás utrácet hříšné peníze za barevné dárkové tašky? Myslíte na naše životní prostředí a chtěli byste ušetřit? Zajímalo by Vás nějaké jiné řešení, které by splnilo Vaše požadavky? Nahlédněte do naší nabídky, ve které naleznete papírové sáčky, které dokonale pojmou nejrůznější předměty a také láhve. Vypadají jednoduše, ale jak jistě sami víte, v jednoduchosti je krása. Papírové sáčky, které již níže vidíte, jsou vyrobeny z čistě přírodního papíru a jsou zcela recyklovatelné. Nahlédněte do naší nabídky, zaručeně si vyberete i Vy!

Myslete na naše životní prostředí

Naše životní prostředí v současné době trpí spousty problémy, co Vy? Chtěli byste mu to nějak ulehčit a používat ekologické produkty, díky kterým ušetříte spoustu peněz? Takové řešení je možné. Inspirujte se naší nabídkou, ve které již níže můžete vidět papírové sáčky, které jsou vysoce kvalitní a navíc stojí opravdu pár korun. Pojmou spoustu potřebného a splní účel stejně jako ty papírové sáčky, které jsou někdy až moc kýčovité.

Papírové sáčky za přijatelné ceny

Nebaví Vás balit každý dárek zvlášť? Když někomu darujete láhev s kvalitním alkoholem. nejlepším řešením jsou papírové sáčky, které vypadají naprosto jednoduše, ale za to jsou vysoce kvalitní a pojmou toho opravdu spoustu. Nenechte se zmást, vyzkoušejte také papírové sáčky, které jsou šetrné k našemu životnímu prostředí. Navíc jsou dostupné za velmi přijatelné ceny, takže si je může dovolit opravdu každý!

Praktické papírové sáčky za výhodné ceny

Pracujete v občerstvení? Pokud ano, zaručeně vás bude zajímat naše nabídka, do které jsme pro vás zařadili papírové sáčky, které jsou vhodné na různé pokrmy. Vybírejte ze spousty zajímavých produktů, které jsou navíc se slevou. Doplňte si svůj obchůdek s oblíbenými pokrmy a přibalte svým zákazníkům vybrané jídlo na cestu.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Sáček na hamburger 16x16cm (cena za 500ks)

Sáček na hamburger 16x16cm (cena za 500ks)
185 Kč
224 Kč
Papírové sáčky na hamurgera jsou určeny k zabalení hamburgera.

Sáček na hranolky (cena za 300ks)

Sáček na hranolky (cena za 300ks)
100 Kč
121 Kč
Papírový sáček na hranolky je určen k balení porce hranolek.

Sáček na kebab 16x16cm (cena za 500ks)

Sáček na kebab 16x16cm (cena za 500ks)
115 Kč
139 Kč
Papírový sáček je určen pro balení porce kebabu.

Sáček na párek v rohlíku 7x15cm (cena za 100ks)

Sáček na párek v rohlíku 7x15cm (cena za 100ks)
40,00 Kč
49,00 Kč
Papírový sáček je určen na zabalení párku v rohlíku.

Taška papírová na víno zelená

Taška papírová na víno zelená
14,20 Kč
17,18 Kč
Papírová taška na víno.