Papírové talíře, tácky

Snad žádná párty, oslava či večírek se neobejde bez papírových tácků. Papírové talíře a tácky jsou našimi pomocníky už pořádnou řadu let a stále jsou aktuální a velmi oblíbené. Tyto papírové talíře a tácky se využívají zejména v letních dnech, kdy každý z nás pořádá nebo navštěvuje spoustu zahradních oslav a grilování, kde papírové talíře a tácky nikdy nechybí. My jsme pro Vás připravili kategorii, která je věnovaná pouze těmto papírovým pomocníkům.

Dětská párty

Děti mají rády oslavy narozenin, kde visí okolo mnoho barevných balónků, každé dítko má jinak barevný kelímek nebo talířek a všude kolem se to barvičkami jenom hemží. Pro tyto příležitosti je dobré mít doma právě papírové talíře a tácky, které se na tyto příležitosti opravdu hodí. V nabídce naleznete mělké papírové talíře se 40 různými motivy.

Už žádné mytí hromady nádobí

Po narozeninových oslavách, grilování a zahradních párty bývá velká hromada našpiněného nádobí, které je pro Vás noční můrou, když jste zrovna hostitelem. Pro tyto případy jsou tu k usnadnění papírové talíře a tácky, které buďto vyhodíte nebo spálíte. Zkrátka Vám odpadá starost s mytím nádobí dlouhé hodiny. Můžete tak trávit více času s Vašimi blízkými, které jste pozvali.

Praktické talíře a sáčky za hubičku

Pořádáte na vaší zahradě rádi grilovací párty? Pokud ano, tak jistě víte, že používání běžných keramických talířů se často nevyplácí a mohly by se snadno rozbít. Jestli chcete přijít na jiné řešení, inspirujte se naší nabídkou, ve které naleznete papírové talíře a tácky, které jsou praktické a jednoduše je po použití vyhodíte do odpadkového koše nebo popelnice.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Tácek papírová č.3 (cena za 100ks)

Tácek papírová č.3 (cena za 100ks)
58,00 Kč
27,00 Kč
32,67 Kč
44%

Papírový talíř mělký s potiskem laminovaný

Papírový talíř mělký s potiskem laminovaný
13,22 Kč
16,00 Kč
Talíře jsou vyrobeny z papíru a potištěny mnoha různými motivy pro různé příliežitosti, jako jsou...
TopVýprodej