Pečící papír

Snad každá hospodyňka má doma pečící papír. Je to neodmyslitelná součást každého pečení a to nejen v období Vánoc. Pokud i Vy patříte do té skupiny nadšených cukrářek a každý den musí být napečeno, jistě Váš naše nabídka na pečící papíry zaujme. Naleznete zde pečící papíry v několika velikostech a za nízké ceny.

Bez papíru na pečení to zkrátka nejde

Opravdu, každé pečení vyžaduje kvalitní přípravu a také prostředky, díky kterým si každé pečení velmi usnadníte. Jedním z těchto praktických přípravků je právě pečící papír. Všichni ho známe. Hnědý pevný papír, díky kterému si nám žádná buchta, koláč ani vánoční cukroví nepřilepí. Velkou výhodou při pečení s pečícím papírem také je, že nemusíte dlouhé hodiny nechat odmáčet připálené těsto na plechu. Jednoduše pečící papír vyhodíte a Váš plech bude stále čistý.

Opakované používáni

Pokud pečete pravidelně nebo jen občas, jistě tyto pečící papíry oceníte. Výhodou mimo toho, že Vám usnadní čistění připáleného plechu a Vašeho výrobku je také to, že jsou opakovaně použitelné. Pečící papíry Vám nabízíme v roli, takže je jen na Vás, jakou délku k pečení využijete. Šíře role jsou různé nabízíme například pečící papír o rozměrech 38 cm a délka 150 m nebo také 57 x 78 cm. Je pouze na Vás, jaký zvolíte a v pohodlí domova objednáte.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Pečící papír 57x78 cm (500ks)

Pečící papír 57x78 cm (500ks)
1 058 Kč
1 280 Kč
Pečící papír je velmi kvalitní a je možno ho použít i opakovaně. Pečící papír je v papírovém boxu.

Pečící papír v roli hnědý 2kg

Pečící papír v roli hnědý 2kg
322 Kč
390 Kč
Pečící papír je velmi kvalitní a je možno ho použít i opakovaně. Výhoda tohoto papíru je ta že je v roli a...