Pizza krabice

Provozujete restauraci v italském stylu a pečete v ní kvalitní a chutné pizzy? V dnešní době si však spousta lidí pizzu objednává domů, takže jsou potřeba po ruce pizza krabice. Do naší nabídky jsme pro Vás takové zařadili a hned v několika různých rozměrech. Pizzy se pečou různě veliké, takže si můžete vybrat přesně podle těch Vašich. Všechny pizza krabice pro Vás máme skladem. Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou, ve které naleznete obyčejné, ale i potištěné pizza krabice, které jsou dostupné za přijatelné ceny a vyplatí se, je pořídit ve větším množství. V naší nabídce ale nenaleznete pouze krabice, připravili jsme pro Vás i stojánky do pizza krabic, které zamezí překlopení pizzy.

Pizza krabice ideální na odnos nedojedené pizzy

Stává se Vám často, že v restauraci lidi pizzu ani nedojí a rádi by si zbytek odnesli domů? Máme pro Vás řešení: pizza krabice! Tyto krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru a jsou zcela recyklovatelné, takže nyní můžete šetřit naše životní prostředí a to doslova za pár korun! Pizza krabice z naší nabídky jsou vysoce kvalitní a mají tvar, který se dobře drží. Neváhejte a pořiďte si i Vy do Vaší italské restaurace praktické a hlavně kvalitní papírové pizza krabice.

Pizza krabice na rozvoz pizzy

Rozšířili jste služby ve Vaší pizzerii navíc o rozvoz pizzy až domů? Nahlédněte do naší nabídky, do které jsme pro Vás zařadili kvalitní pizza krabice. Vybírat si můžete z více velikostí podle toho, jak velké pizzy pečete. Používejte klasické zcela recyklovatelné pizza krabice, které jsou šetrné k našemu životnímu prostředí. Pokud provozuje kvalitní pizzerii, je důležité myslet také na to, že jsou potřeba i vhodné krabice, do kterých pizzy vložíte a zákazník si ji může vychutnat v klidu doma. Pokud rozvážíte pizzy, krabice Vám zaručeně také přijdou vhod. Naleznete u nás speciální krabice na pizzy, které jsou zde hned v několika velikostech. Krabici si můžete pořídit také s potiskem. Dále v nabídce naleznete i praktické stojánky do krabic. Tyto stojánky zabrání přilepení pizzy na víko krabice.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Krabice na pizzu 20x20cm

Krabice na pizzu 20x20cm
3,00 Kč
4,00 Kč
Krabice na pizzu s sebou. krabice se používá na odnos nedojedené pizzy.

Krabice na pizzu 32x32cm

Krabice na pizzu 32x32cm
6,61 Kč
8,00 Kč
Krabce na rozvoz pizzy. Pizza go home.

Krabice na pizzu 40x40cm

Krabice na pizzu 40x40cm
10,66 Kč
12,90 Kč
Krabice na rozvoz pizzy.

Stojánek do pizza krabic 3cm

Stojánek do pizza krabic 3cm
0,65 Kč
0,79 Kč
Tento stojánek se používá do pizza krabic aby zamezil přilepení pizzy na víko krabice. Super věc na to aby Vám...