Pizza krabice

Provozujete restauraci v italském stylu a pečete v ní kvalitní a chutné pizzy? V dnešní době si však spousta lidí pizzu objednává domů, takže jsou potřeba po ruce pizza krabice. Do naší nabídky jsme pro Vás takové zařadili a hned v několika různých rozměrech. Pizzy se pečou různě veliké, takže si můžete vybrat přesně podle těch Vašich. Všechny pizza krabice pro Vás máme skladem. Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou, ve které naleznete obyčejné, ale i potištěné pizza krabice, které jsou dostupné za přijatelné ceny a vyplatí se, je pořídit ve větším množství. V naší nabídce ale nenaleznete pouze krabice, připravili jsme pro Vás i stojánky do pizza krabic, které zamezí překlopení pizzy.

Pizza krabice ideální na odnos nedojedené pizzy

Stává se Vám často, že v restauraci lidi pizzu ani nedojí a rádi by si zbytek odnesli domů? Máme pro Vás řešení: pizza krabice! Tyto krabice jsou vyrobeny z přírodního papíru a jsou zcela recyklovatelné, takže nyní můžete šetřit naše životní prostředí a to doslova za pár korun! Pizza krabice z naší nabídky jsou vysoce kvalitní a mají tvar, který se dobře drží. Neváhejte a pořiďte si i Vy do Vaší italské restaurace praktické a hlavně kvalitní papírové pizza krabice.

Pizza krabice na rozvoz pizzy

Rozšířili jste služby ve Vaší pizzerii navíc o rozvoz pizzy až domů? Nahlédněte do naší nabídky, do které jsme pro Vás zařadili kvalitní pizza krabice. Vybírat si můžete z více velikostí podle toho, jak velké pizzy pečete. Používejte klasické zcela recyklovatelné pizza krabice, které jsou šetrné k našemu životnímu prostředí. Pokud provozuje kvalitní pizzerii, je důležité myslet také na to, že jsou potřeba i vhodné krabice, do kterých pizzy vložíte a zákazník si ji může vychutnat v klidu doma. Pokud rozvážíte pizzy, krabice Vám zaručeně také přijdou vhod. Naleznete u nás speciální krabice na pizzy, které jsou zde hned v několika velikostech. Krabici si můžete pořídit také s potiskem. Dále v nabídce naleznete i praktické stojánky do krabic. Tyto stojánky zabrání přilepení pizzy na víko krabice.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Krabice na pizzu 20x20cm

Krabice na pizzu 20x20cm
6,00 Kč
4,46 Kč
5,40 Kč
10%
Krabice na pizzu s sebou. krabice se používá na odnos nedojedené pizzy.

Krabice na pizzu 32x32cm

Krabice na pizzu 32x32cm
8,50 Kč
6,32 Kč
7,65 Kč
10%
Krabce na rozvoz pizzy. Pizza go home.

Krabice na pizzu 40x40cm

Krabice na pizzu 40x40cm
12,90 Kč
9,60 Kč
11,61 Kč
10%
Krabice na rozvoz pizzy.

Stojánek do pizza krabic 3cm

Stojánek do pizza krabic 3cm
0,79 Kč
0,59 Kč
0,71 Kč
10%
Tento stojánek se používá do pizza krabic aby zamezil přilepení pizzy na víko krabice. Super věc na to aby Vám...