PÁSKY DO POKLADNY, ETIKETY

Pro chod každé kanceláře je velmi důležitý pořádek ve vybavení a v podkladech. Právě proto i Vám nabízíme pásky do pokladny, etikety, které Vám zaručí dokonalý přehled a zpříjemní Vám práci. Etikety můžete využít k označení desek a šanonů, ale i k polepení obálek. Pásky do pokladny pak využijete ve svých kamenných prodejnách i v restauračních zařízeních. Pásky do pokladny, etikety jsou vyráběny z velmi kvalitních a odolných materiálů, tudíž na nich text bude dlouho vidět a nehrozí Vám tak reklamace z vyblednutí a tak dále. Ekonomická balení se Vám vyplatí právě tam, kde je velká spotřeba. Pásky do pokladny, etikety Vám nabízíme v mnoha rozměrech, na které jste zvyklí.

Pořádek na prvním místě

Díky kvalitě materiálů, ze kterých jsou pokladní pásky a etikety vyrobeny je můžeme pečlivě uschovat pro pozdější reklamaci a písmo bude stále čitelné. Můžeme je nazývat také doklad nebo účtenka. Je to praktický pomocník se kterým se vídáme každý den, a to v supermarketech, restauracích a dalších místech.

Černé na bílém

Všechny důležité informace na jednom kousku. Značka Katrin Vám přináší pouze výrobky, které jsou pro život praktické a přitom tak obyčejné.

Výhodná balení vhodná do každého obchodu

Pracujete v obchodě, kde je pokladna? Pokud ano, zaručeně se vám může hodit naše nabídka, do které jsme pro vás zařadili pásky do poklady a etikety. Vybírat si můžete z různých velikostí. Neváhejte a následujte naši nabídku, ve které naleznete skvělé produkty, na které se vztahují zajímavé slevy.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Etikety SMART 70x36mm do tiskáren (cena za 100 archů)

Etikety SMART 70x36mm do tiskáren (cena za 100 archů)
205 Kč
248 Kč
Etikety SMART jsou určeny do laserových a inkoustových tiskáren.

Pásky do pokladny 57/60/17mm

Pásky do pokladny 57/60/17mm
17,00 Kč
20,00 Kč
Páska do pokladny je vyrobena z papíru a je určena pro registrační pokladny.

Pásky do pokladny termo 76/80/12mm

Pásky do pokladny termo 76/80/12mm
30,90 Kč
37,39 Kč
Páska do pokladny je vyrobena z termocitlivého papíru a je určena pro registrační pokladny.