Sáčky do koše mikrotenové

Jak jistě sami víte, v domácnosti je potřeba celá řada nezbytných produktů, do kterých se řadí také sáčky do odpadkových košů. Umíte si jistě představit, kolik odpadků vyprodukuje jedna rodina za týden. Potřebujete kvalitní sáčky do koše, které vydrží nápor spousty odpadků a neroztrhnou se? Nechte se inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili sáčky do koše mikrotenové, které prodáváme po více kusech. Sáčky jsou narolované a Vy si tak můžete při každé Vaší potřebě utrhnout tolik sáčků, kolik jen budete chtít. Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní sáčky do koše mikrotenové, které jsou za velmi přijatelné ceny a navíc ve výhodných baleních až po 50-ti kusech.

Kvalitní mikrotenové sáčky do koše ve výhodných baleních!

Spotřebuje Vaše rodina za týden spoustu sáčků do koše? Štve Vás, že sáčky v dnešní době nic nevydrží a rozhodli jste se pro lepší kvalitu? V tom případě jste na správném místě! My jsme pro Vás do naší nabídky zařadili vysoce kvalitní sáčky do koše mikrotenové, které Vás opravdu nezklamou a poberou spoustu odpadků. Nebaví Vás nakupovat domácí přípravky a nezbytné produkty do domácnosti v plných obchodech nervózních lidí? Máme pro Vás skvělý tip - v naší nabídce nyní naleznete i praktické sáčky do koše mikrotenové, které jsou ve výhodných baleních.

Celá řada různých velikostí až po 50-ti kusech!

Máte velkou spotřebu sáčků do koše? Pořiďte si výhodné balení až po 50-ti kusech! Níže už vidíte sáčky do koše mikrotenové, které jsou v několika různých velikostech a navíc ve výhodných baleních, která Vám po nějakou dobu vydrží.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Objem
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Sáček do koše 60x80cm 60l - zatahovací páska

Sáček do koše 60x80cm 60l - zatahovací páska
23,90 Kč
28,92 Kč
Sáčky do koše jsou vyrobeny z vícevrstvé folie která je odolná proti protržení. Sáčky mají pásek na...