TAŠKY PAPÍROVÉ

Budoucnost balení výrobků spočívá v papírových taškách, které nezatěžují životní prostředí a vaše náklady. Naše papírové tašky jsou totiž vyráběny z recyklovaného papíru a jsou rovněž 100% recyklovatelné. Papírové tašky poskytují spolehlivou funkci za co nejnižší cenu. Jsou určené k téměř neomezené škále balení výrobků a jsou rovněž vhodné pro balení potravinářských produktů.

Široká nabídka papírových tašek!

Ať už je vámi zamýšlené užití jakékoliv, určitě si vyberete z mnoha rozměrů našich papírových tašek, stejně tak jako z papírových tašek v hnědé, bílé barvě nebo široké škále barevných papírových tašek.

Na přání zákazníka můžeme všechny nabízené papírové tašky potisknout firemním logem, nebo jiným, libovolným vzorem, a učinit z něj tak profesionální reklamní produkt.

Téměř stovka různých papírových tašek!

Do naší nabídky jsme pro Vás připravili papírové tašky, které jsou v současné době velmi oblíbené, stačí si vybrat! Tyto tašky se perfektně hodí na dárky či různé předměty! Nechte se inspirovat naší skvělou nabídkou! Papírové tašky se skutečně hodí! Často chodíte na běžné nákupy potravin? Nechcete nosit nákup v igelitových taškách, které nezvládnou unést často tolik, kolik toho potřebujete? Prohlédněte si naši skvělou nabídku, do které jsme pro Vás zařadili 100% recyklovatelné papírové tašky, které se ideálně hodí na zabalení potravin, ovoce nebo zeleniny. Takové tašky zaručeně oceníte i obchodech. Neváhejte a vybírejte si z široké nabídky papírových tašek, které naleznete jedině u nás a navíc za velmi výhodné ceny.


Počet ks/balíček
Množství v kartonu
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Papírové tašky 350x180x440mm

Papírové tašky 350x180x440mm
12,00 Kč
14,52 Kč

Papírová taška 18x8x22cm

Papírová taška 18x8x22cm
5,37 Kč
6,50 Kč
Papírová taška s kroucenými papírovými uchy.

Papírová taška na víno 14x8x39cm

Papírová taška na víno 14x8x39cm
5,50 Kč
6,66 Kč
Taška s krouceným papírovým uchem na víno.

Papírová taška na víno 14x8x39cm

Papírová taška na víno 14x8x39cm
4,88 Kč
5,90 Kč
Taška s krouceným papírovým uchem na víno.