Odnosné papírové pytle, nákupní papírové pytle

Naše papírové tašky bez uch a papírové kapsy jsou 100% recyklovatelné a vyráběny z recyklovaného přírodního hnědého a bílého papíru, což z nich činí ekonomicky a přírodě šetrné výrobky. Jak přírodní papírové kapsy, tak papírové kapsy v bílém provedení jsou k dispozici v několika různých rozměrech. Papírové přírodní tašky jsou vhodné pro balení pekařských, zelinářských, lékařských a mnoha jiných produktů. Papírové kapsy bez uší jsou běžně užívané v nejširší škále obchodů; od pekáren až po lékárny. Jsou perfektním a elegantním řešením pro balení drobného příslušenství a zboží v dárkových a boutique obchodech. Rovněž lze tyto papírové kapsy bez problému využít v potravinářství. Na přání zákazníka můžeme všechny nabízené papírové tašky bez uch a papírové kapsy potisknout firemním logem, nebo jiným, libovolným vzorem, a učinit z něj tak profesionální reklamní produkt.

Šetřete své životní prostředí a peníze!

Chodíte často nakupovat a je Vám líto utrácet spoustu peněz za igelitové tašky, které občas vypadají zbytečně moc kýčovitě? Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili papírové tašky bez uch, které se používají v některých obchodech naprosto běžně. Z naší nabídky si můžete vybírat z celé řady velikostí a barevných provedení. Navíc jsou k dispozici za opravdu přijatelné ceny, takže si je může dovolit opravdu každý. Ušetřete s námi spoustu peněz a používejte ekologické papírové tašky bez uch, které jsou zcela recyklovatelné a dokonale šetří naše životní prostředí.

Kvalitní papírové tašky bez uch za pár korun

Už Vás nebaví používat tašky, které jsou vyrobeny z igelitu, protože víte, že zatěžují naše životní prostředí? Víte, že existuje jiné řešení? Ve většině obchodech už to používají zcela běžně. Na mysli máme papírové tašky bez uch, které jsou vyrobeny z čistě přírodního bílého nebo hnědého papíru a jsou zcela recyklovatelné. Pořiďte si je i Vy, jsou totiž k mání za pár korun, takže ušetříte spoustu peněz. Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku, díky které ušetříte naše drahocenné životní prostředí.


Počet ks/balíček
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle: