Tašky papírové PRESTIGE

Budoucnost balení výrobků spočívá v papírových taškách, které nezatěžují životní prostředí a vaše náklady. Naše papírové tašky jsou totiž vyráběny z recyklovaného papíru a jsou rovněž 100% recyklovatelné. Papírové tašky PRESTIGE představují synonymum elegance a toho nejlepšího, co lze v tomto sortimentu nalézt. Jsou předurčeny tam, kde si klienti váží exklusivního designu těchto papírových tašek, jejich provedení z nejkvalitnějšího papíru a elegantního lanko poskytujícího pohodlný úchyt. Ať už je vámi zamýšlené užití jakékoliv, určitě si vyberete z mnoha rozměrů a barev našich papírových tašek. Na přání zákazníka můžeme všechny nabízené papírové tašky PRESTIGE potisknout firemním logem, nebo jiným, libovolným vzorem, a učinit z něj tak profesionální reklamní produkt.

Papírové tašky Prestige ideální na dárky

Nebaví Vás už tolik balit každou maličkost zvlášť a řešíte to tak, že koupíte dárkovou taštičku? Jistě víte, že ozdobné tašky jsou zbytečně moc drahé a často působí až moc kýčovitě. Přemýšleli jste, že byste pořídili místo toho něco levnějšího a splnilo by to stejný účel? Nahlédněte do naší nabídky, ve které už vidíte papírové tašky PRESTIGE, které jsou za přijatelné ceny, takže si je může každý dovolit a navíc dokonale šetří naše životní prostředí. Vybírejte si z naší nabídky, ve které máme pro Vás papírové tašky PRESTIGE, kterých najdete u nás desítky, v nejrůznějších rozměrech a barvách. Všechny taštičky pro Vás máme neustále skladem, tak neváhejte a využijte naší nabídky i Vy!

Jednoduché papírové tašky Prestige za pár korun!

Rádi byste šetřili naše životní prostředí a zároveň přitom nesahali moc hluboko do kapsy? V tom případě Vám doporučujeme nahlédnout do naší nabídky, ve které naleznete tašky papírové PRESTIGE, které dokonale nahradí veškeré dárkové taštičky. V jednoduchosti je přece krása, tyto tašky jsou tím dokonalým důkazem!


Množství v kartonu
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle: