Tašky papírové STANDARD

Budoucnost balení výrobků spočívá v papírových taškách, které nezatěžují životní prostředí a vaše náklady. Naše papírové tašky jsou totiž vyráběny z recyklovaného papíru a jsou rovněž 100% recyklovatelné. Papírové tašky řady STANDARD poskytují spolehlivou funkci za co nejnižší cenu. Jsou určené k téměř neomezené škále balení výrobků a jsou rovněž vhodné pro balení potravinářských produktů. Ať už je vámi zamýšlené užití jakékoliv, určitě si vyberete z mnoha rozměrů našich papírových tašek, stejně tak jako z papírových tašek v hnědé nebo bílé barvě. Na přání zákazníka můžeme všechny nabízené papírové tašky potisknout firemním logem, nebo jiným, libovolným vzorem, a učinit z něj tak profesionální reklamní produkt. Nechcete už díky Vašim každodenním nákupům zatěžovat životní prostředí? Máme pro Vás skvělé řešení! Vyzkoušejte také dokonalé papírové tašky STANDARD, které pojmou spoustu potřebných věcí. Ušetříte tak životní prostředí, ale svoji peněženku.

Používejte papírové tašky Standart a ušetříte spoustu peněz!

Chodíte často nakupovat a nechápete,proč si všichni berou igelitové tašky, které jsou navíc zbytečně drahé? Lidé si v současné době neuvědomují, jak tím vším zatěžují životní prostředí. Zamyslete se trochu nad tím, co je špatně a snažte se být šetrní ke svému životnímu prostředí. Jestli chcete ušetřit své životní prostředí a zároveň i svoji peněženku, doporučujeme Vám vyzkoušet papírové tašky STANDARD, které jsou za minimální položky a unesou toho opravdu spoustu, i když se to Vám to nemusí zdát. Inspirujte se naší nabídkou, připravili jsme pro Vás tašky z papíru a hned v několika přírodních barvách. Na co používat igelitové tašky, které jsou někdy až moc barevné. Méně je více, tak vyzkoušejte papírové tašky STANDARD z naší nabídky, zaručeně se Vám vyplatí.

Šetřete životní prostředí

Jste zastánci přírodních materiálů a používáte nejraději eko produkty? V tom případě je všechno v pořádku. Doporučujeme Vám nahlédnout do naší nabídky, ve které níže můžete vidět papírové tašky STANDARD, kterých najdete u nás celou řadu a v několika barevných provedeních a velikostech.


Množství v kartonu
Rozměry (mm)
Barva
Materiál
Seřadit dle:

Taška paírová 220+100x280mm

Taška paírová 220+100x280mm
4,50 Kč
5,45 Kč
Taška papírová s plochým papírovým uchem.

Taška papírová 320x210x270mm - bílá

Taška papírová 320x210x270mm - bílá
6,50 Kč
7,87 Kč
Taška papírová bílá s plochým papírovým uchem určena na odnos jídlonosičů (menuboxů).