Papírové ubrusy

Máte hotel či restauraci? Pořádáte doma zahradní párty, narozeninovou oslavu nebo raut? Jednorázové papírové ubrusy jsou pro Vás tedy naprosto nepostradatelným doplňkem. Ubrusy v roli jsou efektivním řešením pro všechny slavnostní tabule a v současné době se těší čím dál tím větší oblibě především díky svému univerzálnímu použití a nízké ceně. Ubrusy jsou vhodné pro použití doma i na pracovišti pro snadnou a rychlou údržbu pracovní plochy či stolu.

Skvěle vypadající papírové ubrusy!

Kvalitní papírové ubrusy vzhledově působí jako ubrus plátěný a díky univerzální bílé barvě můžete stůl dozdobit podle své fantazie jakoukoli dekorací v podobě květin či papírových ubrousků a prostírání. V nabídce od značky KATRIN naleznete ubrusy v rozměrech 80x50 cm, 100x50 cm a 120x50 cm.

Praktické řešení!

Toto elegantní a jednoduché řešení v podobě papírových ubrusů nadchne každého. K jednoduchému zafixování ubrusů můžete použít čiré plastové spony, které naleznete také v naší nabídce. Jednoduché řešení pro Váš domov, zahradu i chatu - to jsou papírové ubrusy, které mají jednoduchou údržbu a jejich náklady jsou opravdu nízké. Vybírat si můžete z několika barevných provedení, takže si zaručeně vyberete i pro akce, jako jsou různé narozeniny, zahradní párty a další akce. Neváhejte a prohlédněte si papírové ubrusy, které jsou 100% skladem. Vybírat si můžete z celé řady barevných provedení a rozměrů. Zaručeně si vyberete dle vlastního vkusu. Využijte praktického řešení, které zaručeně oceníte. Výběr je opravdu pestrý, tak neváhejte a vybírejte přesně podle svých představ a požadavků.

Do domácnosti i na chalupu

Neradi perete polité ubrusy, které už stejně nikdy nevypadají jako nové? Neváhejte a vyzkoušejte pohodlné papírové ubrusy, které jsou velmi praktické. Prohlédněte si z pohodlí Vašeho domova naši nabídku, ve které naleznete spoustu ubrusů v různých barvách a různými motivy. Nenechte si ujít naši lákavou nabídku a zjednodušte si o další krůček Váš život. Poškozený papírový ubrus snadno zabalíte a vyhodíte.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměry (mm)
Barva
Vrstvy
Balení
Materiál
Seřadit dle:

Papírové ubrusy 100cm x 50m bílý

Papírové ubrusy 100cm x 50m bílý
264 Kč
320 Kč
Papírový ubrus s damaškovou ražbou. Vhodný k přípravě slavnostních tabulí, rautů, cateringových stolů, atd.

Papírové ubrusy 120cm x 50m bílý

Papírové ubrusy 120cm x 50m bílý
400 Kč
484 Kč
Papírový ubrus s damaškovou ražbou. Vhodný k přípravě slavnostních tabulí, rautů, cateringových stolů, atd.

Plastové spony na papírové ubrusy

Plastové spony na papírové ubrusy
5,00 Kč
6,05 Kč
Plastová spona slouží k uchycení papírového ubrusu ke stolu.