Práce

Nemocnice

Nabízíme Vám kompletní řešení pro výbavu Vašich kanceláří a pracovních prostor!

V práci trávíte často třetinu, až polovinu dne. I zde kladete všichni důraz na příjemné, dobře vybavené prostředí, které Vám zkvalitní den. To platí i o vybavení pracovních kuchyněk, toalet, jednacích a konferenčních místností, kde se podává káva, nebo dokonce malý raut.

Naše zkušenosti › Vaše spokojenost!

Ze sortimentu společnosti Flexobal jistě využijete nejen základní výrobky, jako jsou papírové ručníky, které zaručují hygienyčnost, toaletní papír a ubrousky. Na toaletách jistě dámy ocení ochranné krémy, obzvlášť pokud pracujete v náročnějším prostředí. Sáčky a koše se budou hodit na toaletách, ale i v kuchyňkách, nebo na chodbě. V široké a cenově atraktivní nabídce pak najdete i různé typy a styly zásobníků a dávkovačů na výrobky, zaručujeme tak, že si vyberete řadu tak, aby splňovala Vaše náročné podmínky a současně byla v jednotném designovém provedení.

Nechte si dodávku ušít na míru! Máte-li zájem o jakékoli výrobky z našeho sortimentu, zašlete nám poptávku. Společně pak celý projekt zrealizujeme tak, abyste byli spokojeni. Kontaktujte nás.

Sortiment společnosti Flexobal, který by se mohl hodit právě Vám:

Papírové ručníky Toaletní papír Ubrousky
Papírové ručníky Toaletní papír Ubrousky
Průmyslové utěrky Program péče o ruce Sáčky a koše
Průmyslové utěrky Program péče o ruce Sáčky a koše
Tekutá a pěnová mýdla Osvěžovače vzduchu Zásobníky a dávkovače
Tekutá a pěnová mýdla Osvěžovače vzduchu Zásobníky a dávkovače