Průmyslové utěrky

V závislosti na typu čištění ploch musí mít průmyslové utěrky odpovídající technické parametry. Musí reagovat rychle a optimálně absorbovat, aby mohly být používány také jako ručník k otírání špinavých rukou. Profesionální průmyslová utěrka by navíc měla být velice pevná, aby chránila ruce vystavené náhodnému styku s čištěnými ostrými předměty nebo chemickými přípravky.

Různé funkce pro profesionální utěrky a jejich požadované vlastnosti

  • STÍRÁNÍ - průmyslová utěrka by měla pohltit velké množství tekutiny a kapaliny (absorpční kapacita) za co nejkratší dobu z různých povrchů (absorpční rychlost).
  • ČIŠTĚNÍ - utěrka by měl být schopna absorbovat dostatečné množství rozpouštědla pro efektivní utírání a zároveň neztratit kvalitu (zůstat v jednom kuse i za mokra).
  • LEŠTĚNÍ - při leštění je důležité, aby průmyslové utěrky nezanechávaly na povrachu stopy svých vláken.
  • OCHRANA - zakrytím povrchu bychom měli pohltit nechtěná rozlití např. průmyslových kapalin.

Praktické stojany na průmyslové utěrky

Všechny průmyslové utěrky KATRIN splňují tyto požadavky a jsou dostání v několika barvách a rozměrových provedeních. Dovolujeme si Vás také upozornit na nabídku stojanů na průmyslové utěrky, které si můžete prohlédnout u každého z níže vyobrazených produktů, nebo v kategorii Stojany na průmyslové utěrky. Samozřejmostí je dostupnost skladem a expedice do 24 hodin.

Praktické průmyslové utěrky za výhodné ceny

Prohlédněte si naši nabídku, pokud pracujete v prostředí, kde se umažete. Ať jste stále v dílně nebo kdekoliv jinde, zaručeně se Vám budou třeba někdy hodit průmyslové utěrky. Tyto utěrky dokonale stírají, čistí, leští, ale poskytují i ochranu. Neváhejte a prohlédněte si naši širokou nabídku, která obsahuje spoustu různých druhů a také lákavých slev.