KATRIN SYSTEM

Potřebujete-li dostatečně vybavit toaletním papírem taková místa, kde je jeho spotřeba podstatně vyšší, pak pro Vás bude nejlepším řešením právě KATRIN system. Velké role s dostatečným množstvím útržků, které nabízí právě KATRIN system, jsou ideálním doplňkem toalet na veřejných místech, například v hotelích či restauracích.

KATRIN system vydrží dlouho

Pod názvem KATRIN system se skrývají velké role o 680-918 útržcích a jsou k dostání v balení po 36 rolích, takže ani v místech, kde se předpokládá skutečně vysoká spotřeba toaletního papíru, nemusíte neustále kontrolovat a doplňovat zásoby. KATRIN system představuje tři verze jedno či dvouvrstvého papíru v barvě natural, bílé a superbílé, vyrobeného z pevného, ale zároveň jemného a šetrného materiálu.

Čisté a upravené toalety

Pokud se rozhodnete použít na Vašich toaletách právě KATRIN system, doporučujeme na toalety rovněž instalovat praktické zásobníky, do nichž lze velké role snadno umístit a zajistit tak na Vašich toaletách moderní, na pohled příjemně vypadající prostředí. Zásobníky na toaletní papír naleznete v kategorii Zásobníky a dávkovače. Je spotřeba toaletního papíru u Vás doma vyšší než bývá normálně? Pokud je Vaše rodina vícečlenná, dá se to naprosto pochopit. Nebaví Vás neustále kupovat toaletní papír, který je nezbytný? Neváhejte a usnadněte si práci a osvoboďte se od častých nákupů. Pokud myslíte ekonomicky a snažíte se ušetřit, kde se dá, naše nabídka Vás zaručeně nadchne. Připravili jsme pro Vás KATRIN system, což znamená úsporu Vašich nákladů, jedná se toaletní papír, který má až 800 útržků a ušetří Vám spoustu peněz a vydrží opravdu dlouhou dobu. Tento toaletní papír se řadí mezi top produkty, které jsou prověřené a vyzkoušené spoustou zákazníků.


Seřadit dle:
V této kategorii není prozatím žádné zboží.