Ubrousky papírové KATRIN

Ubrousky značky KATRIN přinášejí na stoly více barev - ať již během snídaně, oběda, nebo neformální večeře. Podle jedné studie dává většina lidí přednost jednobarevným papírovým výrobkům, přičemž lidé se při výběru barev řídí nejnovějšími trendy.

Široký sortiment Katrin

Sortiment výrobků Katrin je k dispozici v různých velikostech a pravidelně se doplňuje o nové a atraktivní barvy. Jejich odolnost spolu se štědrými rozměry představuje elegantní volbu, která splňuje vzhled a hebkost textilu s hygienou a cenovou přijatelností papírového výrobku. Během slavnostních příležitostí ohromíte hosty ubrousky KATRIN DecoSoft®, které jsou výjimečně měkké a mají vynikající sací schopnosti. Jejich pevnost zároveň umožňuje různé formy kreativního a dechberoucího aranžování. Výrobky DecoSoft® jsou k dispozici jednobarevné i s potiskem.

Skvělé zásobníky na papírové ubrousky

Rádi bychom vás také upozornili na možnost zakoupení zásobníků na tyto ubrousky za exklusivní ceny v kategorii Zásobníky a stojany. Všechny nabízené produkty máme skladem a expedujeme je do 24 hodin. Také si myslíte, že k dokonalému stolování patří neodmyslitelně papírové ubrousky? Pokud ano a máte jich u Vás doma velkou spotřebu, zaručeně jste na správném místě. Neváhejte a inspirujte se naší nabídkou, ze které si můžete vybírat klasické jednobarevné ubrousky a nebo papírové ubrousky Decosoft ®, které jsou zcela originální se spoustou zajímavých ornamentů ve veselých či neutrálních barvách. Pokud si rádi připravujete stůl tak, abyste se u něj cítili skoro jako v restauraci, ubrousky se Vám zaručeně budou hodit.

Papírové ubrousky ideální jako dekorace na stůl

Jste tvořiví a rádi si vyrábíte různé dekorace? Pokud ano,neváhejte a prohlédněte si papírové ubrousky, které se dají dokonale sladit s interiérem a pomohou Vám vytvořit dokonalé prostředí jako v restauraci. Těšit se můžete na klasické jednobarevné ubrousky nebo ubrousky s různými motivy, které jsou přímo určeny pro dekorace. Následujte naši nabídku a vyberte si přesně podle Vašich představ.