Jednobarevné papírové ubrousky

Jednobarevné papírové ubrousky zaručeně nesmí chybět v žádném gastronomickém zařízení. Perfektní však pro restaurace rychlého občerstvení, kde se bere ohled hlavně na pohodlí a dojmy hostů z kvality daného prostředí. Takto budete mít papírové ubrousky neustále po ruce po každé, kdy si vzpomenete. Na výběr máte hned z několika velikostí ubrousků a také se liší počtem vrstev – nejvíce 3-vrstvé. Toto řešení Vám sníží náklady a množství odpadu, což je dobré pro životní prostředí. Další výhodu při koupi jednobarevných papírových ubrousků, kterou jistě oceníte, je méně časté doplňování – úspora času a práce. Zásobníky na ubrousky mají elegantní vzhled, přinesou Vám samé kladné ohlasy.

Klasika, která nesmí chybět na jídelním stole

Zakládáte si u Vás doma na společných večeřích, při kterých se sejdete celá rodina a všichni společně stolujete? Tak je to v naprostém pořádku. Pokud máte vždy vše dokonale připraveno, neměli byste zapomínat také na ubrousky, které stůl dokonale doplní a navíc jsou praktické. Pokud máte rádi klasiku, zaručeně se inspirujte naší nabídkou, ve které naleznete jednobarevné papírové ubrousky, které dokonale sladíte s celým designem jídelního stolu nebo s doplňky Vaší kuchyně či jídelny. Vybírat si můžete z různých velikostí a také barev. Připravili jsme pro Vás desítky produktů, ze kterých si zaručeně vyberete i Vy. Jednobarevné papírové ubrousky z naší nabídky jsou navíc cenově přijatelné, takže se nemusíte ničeho obávat. Navíc neustále pro Vás připravujeme spoustu akcí a nebo slev na vybrané produkty.

Jednobarevné papírové ubrousky - základ stolování

Při stolování byste měli myslet na hygienu a určité zvyklosti. Ubrousky jsou základem, proto by na Vašem stole nikdy neměly chybět. Nahlédněte do naší nabídky, ve které naleznete jednobarevné papírové ubrousky, které jsou savé. Vybírat si můžete z 1-vrstvých, 2-vrstvých nebo 3-vrstvých.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměr (cm)
Skládání
Rozměry (mm)
Barva
Vrstvy
Počet útržků
Balení
Materiál
Seřadit dle:

Papírové ubrousky 33x33cm 1-vrstvé GASTRO

Papírové ubrousky 33x33cm 1-vrstvé GASTRO
106 Kč
128 Kč
Papírové jednovrstvé ubrousky ve výhodném gastro balení 500ks. Tyto ubrousky jso vhodné pro všechny rychlá...
Akce

Papírové ubrousky do zásobníků KATRIN Resta napkin M2

Papírové ubrousky do zásobníků KATRIN Resta napkin M2
40,00 Kč
48,00 Kč
Papírové ubrousky jsou určeny do zásobníků KATRIN Resta. Ubrousky jsou vyrobeny z 2-vrstvého papíru ze 100%...
TopNovinka

Ubrousky KATRIN Snack

Ubrousky KATRIN Snack
23,00 Kč
27,23 Kč