KATRIN ubrousky do zásobníku

Používáte doma nebo třeba v zaměstnání zásobníky na ubrousky, které dokonale pojmou spoustu ubrousků? Pokud Vám už Vaše zásoby dochází, můžete se nechat inspirovat naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili kvalitní KATRIN ubrousky do zásobníku. Pokud ubrousky používáte k běžné hygieně nebo ke smrkání, postačí Vám běžné jednobarevné papírové ubrousky. Tyto ubrousky jsou vyrobeny z 2-vrstvého papíru ze 100% celulózy. Neváhejte a nechte se inspirovat naší skvělou nabídkou, ve které naleznete ubrousky v ekonomickém balení. Tyto ubrousky Vám vydrží zaručeně na delší dobu, využít můžete až 150-ti útržků. KATRIN ubrousky do zásobníku jsou velmi oblíbeným produktem, vyzkoušejte jej i Vy! Nenechte si navíc nyní ujít i zajímavé slevy, díky kterým ušetříte.

Jemné ubrousky do Vašeho zásobníku

Dopřejte si kvalitu značky Katrin a inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili KATRIN ubrousky do zásobníku. Výhodou je, že nemusíte chodit do specializovaných obchodů či drogerií. Vše si můžete v klidu prohlédnout z klidu Vašeho domova. Prohlédněte si naši nabídku, do které jsme pro Vás zařadili hned několik druhů ubrousků do zásobníku. Těšit se můžete na opravdu kvalitní produkty, které jen tak někde neseženete. Následujte naši nabídku a užívejte si kvality při Vašich běžných potřebách. KATRIN ubrousky do zásobníku využijete klidně i na cestách nebo v zaměstnání.

Kvalitní ubrousky nyní se slevou

Rádi nakupujete úsporně a myslíte ekonomicky? Pokud spotřebujete doma čím dál tím více ubrousků, zaručeně byste měli popřemýšlet o praktickém zásobníku, díky kterému budete mít spoustu kvalitních ubrousků neustále po ruce. KATRIN ubrousky do zásobníku se Vám zaručeně budou skvěle hodit.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměr (cm)
Skládání
Rozměry (mm)
Barva
Vrstvy
Počet útržků
Balení
Seřadit dle:

Papírové ubrousky do zásobníků KATRIN Resta napkin M2

Papírové ubrousky do zásobníků KATRIN Resta napkin M2
40,00 Kč
48,00 Kč
Papírové ubrousky jsou určeny do zásobníků KATRIN Resta. Ubrousky jsou vyrobeny z 2-vrstvého papíru ze 100%...
TopNovinka