Papírové ubrousky DecoSoft ®

Pořídili jste si praktický zásobník na papírové ubrousky? Pokud přemýšlíte o tom, že si pořídíte nějaké kvalitní ubrousky, zaručeně jste ve správný čas na správném místě. Do naší nabídky jsme pro Vás připravili kvalitní papírové ubrousky DecoSoft®, které zaručeně oceníte jak doma, tak na cestách nebo na chalupě. Ať už budete kdekoliv, ubrousky pokaždé bude dobré mít po ruce. Neváhejte a nechte se inspirovat naší jedinečnou nabídkou, ze které si zaručeně vyberete podle svých představ. Vybírat si můžete z různých barev i velikostí. Ceny papírových ubrousků DecoSoft® jsou velmi přijatelné a navíc se můžete těšit na skvělé ceny.

Papírové ubrousky DecoSoft® oceníte v každé domácnosti i na pracovišti

Papírové ubrousky DecoSoft® se hodí do kuchyně, jídelny, na pracoviště, ale i další místa. Záleží jen a jen na Vás. Nechte se inspirovat naší nabídkou, ve které naleznete celou řadu skvělých ubrousků, které se vám zaručeně budou kdykoliv hodit. Tento druh ubrousků navíc skvěle pasuje do zásobníku na ubrousky, takže je můžete mít skvěle uložené a připravené neustále k náhlému použití. Vybírat si můžete z klasických neutrálních barev, jako je bílá nebo třeba kávově hnědá, ale i pro milovníky veselých barev máme něco. Těšit se můžete na jahodovou či malinovou červenou nebo limetkovou zelenou. Papírové ubrousky DecoSoft® jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, vyzkoušejte je i Vy.

Příjemné ubrousky 100% skladem

Máte moderní domácnost, kterou máte dokonale barevně sladěnou? I takové papírové ubrousky můžete sladit s interiérem. Pokud myslíte na detaily, inspirujte se třeba papírovými ubrousky DecoSoft®, které máme v naší nabídce hned v několika různých barvách. Zaručeně si vyberete přesně podle Vašeho vkusu.


Počet ks/balíček
Počet balíčků/karton
Rozměr (cm)
Skládání
Barva
Vrstvy
Seřadit dle:

Ubrousky DecoSoft ® Victorian

Ubrousky DecoSoft ® Victorian
77,00 Kč
93,17 Kč