Zásobníky a dávkovače KATRIN

Nabídka KATRIN je velmi široká a my vám nyní k papírovým produktům, průmyslovým textiliím a mýdlům nabízíme i praktické zásobníky a dávkovače které jsou s nimi kompatibilní. Design je přizpůsoben nárokům a představám vašich klientů a pracuje se s prvotřídními materiály, které se vyznačují nejen skvělým vzhledem, ale především i dlouhou životností.

Spousta druhů na výběr!

Zásobníky a dávkovače můžete vybírat v několika barvách a materiálech, které doplní dokonalost toalety u vás doma, nebo na pracovišti. Ušetřete si svůj materiál, ať jste, kde jste. Neváhejte a následujte naši nabídku, kde si můžete vybírat z různých zařízení, která mají více účelů a dají se využít naprosto kdekoliv. Ušetřete nezbytné prostředky k hygieně, které využíváte dennodenně.

Ušetřete materiál i peníze!

Dále dobře víme, k jakému plýtvání materiálem, a tedy i penězi, dochází použitím nevhodných a nekvalitních zásobníků. Zásobníky a dávkovače KATRIN byly navrženy tak, aby co nejefektivněji distribuovaly svůj obsah, ať už se jedná o toaletní papír, mýdlo, nebo papírové ručníky, a docílily tak jeho maximálního využití. Myslíte ekonomicky a prakticky? Domácnost stojí spoustu peněz, pokud už nevíte, na čem jak a kde ušetřit, inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili vysoce kvalitní zásobníky a dávkovače. Tyto pomocníky můžete použít v domácnosti třeba na ubrousky, skládané ručníky, mýdla a pěny a spoustu dalšího. Tyto produkty se hodí nejen do domácnosti, ale i restaurací či na pracoviště. Pokud Vás pracuje v zaměstnání hned několik, mohla by se Vám tato šikovná zařízení líbit. Vybírejte ze široké nabídky, která Vás zaručeně osloví. Tato zařízení Vám skvěle ušetří nezbytné prostředky k hygieně. Inspirujte se naší nabídkou, ve které naleznete široké spektrum zboží, ale i zajímavých slev.

Prakticky vše pohromadě a vždy po ruce

Máte rádi vše uspořádané, uklizené a na svém místě? Pokud rádi šetříte prostorem, protože Vám nic jiného ani nezbývá, následujte naši nabídku, ve které naleznete šikovné zásobníky a dávkovače, které dokonale uschovají vše, na co si vzpomenete. Jsou určeny třeba na ubrousky, skládané ručníky, mýdla, pěny a spoustu dalšího. Každý produkt má vyrobený specifický zásobník nebo dávkovač.


Seřadit dle:
V této kategorii není prozatím žádné zboží.