Zásobníky na kosmetické kapesníky

V dnešní době, kdy hygiena je na prvním místě, se zásobníky na kosmetické kapesníčky hodí vždy a všude. Jsou výborným pomocníkem ve vaší koupelně, zejména pro dámy. Do zásobníku na kosmetické kapesníky rovněž nabízíme kosmetické kapesníky, vyrobené z bílého hedvábného papíru. Kapesníčky vynikají vysokou pevností a savostí, Katrin je nabízí v praktické papírové krabičce. Dámy, zásobníky na kosmetické kapesníky nesmí chybět ani ve vaší koupelně! Tyto zásobníky nemusíme vidět pouze v koupelně, ale také v některých drogeriích či parfumeriích, kde se prodávají líčidla a ženy si je zde zkouší, jistě je každá žena ocení i na veřejně toaletě.

Praktické zásobníky na kosmetické kapesníčky

Používáte doma často jednorázové kosmetické kapesníčky, které se dají po použití jednoduše vyhodit? Takových domácností je však spousta. Nelíbí se Vám však barevné nebo škaredé krabice, ve kterých jsou kapesníčky uzavřeny? Do naší nabídky jsme pro Vás zařadili praktické zásobníky na kosmetické kapesníky, které vypadají opravdu elegantně a hodí se dokonale do jakékoliv místnosti či kanceláře. Při nachlazení používáte také jednorázové kapesníky? V dnešní době je to opravdu typické. Jenomže už se Vám přestaly líbit typické papírové krabice, ve kterých jsou kapesníčky umístěny? Takové krabice jsou příliš nápadné a chtělo by to něco elegantního? Inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás připravili praktické a elegantní zásobníky na kosmetické kapesníky. Neváhejte a využijte naší skvělé nabídky. Zásobníky na kosmetické kapesníky od značky Katrin jsou dostupné za pár korun a dovolit si je může opravdu každý.

Kosmetické kapesníčky neustále po ruce

Máte rádi neustále po ruce papírové kapesníky a to kdekoliv? Papírové krabice toho však moc nevydrží a chtěli byste něco bytelnějšího? Do naší nabídky jsme právě z tohoto důvodu připravili zásobníky na kosmetické kapesníky, které navíc vypadají opravdu elegantně. Veškeré zásobníky na kosmetické kapesníky máme pro Vás skladem, takže si stačí jen vybrat přesně podle Vašeho vkusu.


Barva
Seřadit dle:

Zásobník na kosmetické kapesníky Katrin Inclusive - bílý

Zásobník na kosmetické kapesníky Katrin Inclusive - bílý
372 Kč
450 Kč
Zásobník na kosmetické kapesníky z řady Katrin Inclusive, který má tyto rozměry: Šířka: 270 mm Výška: 70...